Bugünki makalemizde sizlere Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim PDF indir ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim PDF indir ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim PDF indir, e-kitap sitemizde Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim kitabı ile ilgili informasyon vereceğiz. Hasan Yıldırım tarafınca kaleme alınan Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim kitabı 9786258378412 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim kitabını Ciltsiz numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim kitap özeti, Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim pdf oku, Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim yandex, Hasan Yıldırım e-kitap pdf, Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim PDF Drive, Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim Epub ile ilgili indirme bağlantıları makalemizde.

Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim PDF Oku

Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim Kısa Özet

Yazar bu eserinde şiddetin tanımını, tarihçesini, bilinmeyen sertlik şekillerini her türlü şiddetin tanımını ve Şiddetten korunma metotları sağlıktaki şiddete karşı iyi mi savaşım verip yaşam boyu şiddetten korunmamızı öğretmektedir. Günümüzde vatanımızda ve dünya genelinde aile içi ve okuldaki şiddetten başlayarak, savaşlar zamanı süresince sertlik ile ilgili enteresan gerçek sertlik hadiselerinı Kişilik ve ruhi cihazımızı dünya sıhhat teşkilatının(WHO) sertlik savaşını Türkiye ve dünya çapındaki sıhhat çalışanları sertliğini gözler önüne sermektedir. Tarih süresince savaşlar ve sonunda yaşanmış olan çocuk dramlarını Bosna, Suriye, Doğu Türkistan Sincar Uygur Türkleri çocuk sertliğini ve Ukrayna’daki sivil harp sertliğini, bizzat yaşamış olduğu sıhhat sertliğini, pandemiyi usta kalemi ve akıcı lisanıyla bir tiyatroda sahnesindeki oyunu, beyaz perdede ki filmi seyreder şeklinde sunmakta Sertliği nörolojik, ruhsal, sosyolojik yönü ile de gözler önüne sermektedir. Sağlıkta sertlik sebepleri şeklinde hususta bir ilke imza atarak kendine özgü akıcı anlatımıyla, kendine özgü incelemeleri ve üslubu ile bizleri vakit tünelinde uzun heyecanlı yolculuğa çıkarmaktadır,
1-Sertlik ve şiddetten korunma metotları, Sağlıkta meydana getirilen sertlik
2-Kişilik ve Kişilik bozuklukları
3-iletişim
4-Sertlik ve Türleri
5-Sıhhat çalışanlarına uygulanan sertlik
6-Hasta ve engelli sertliği
7-Kovid-19 Pandemisinde sertlik
8-Şiddetsiz kontakt
9- Empati
10-Avrupa’da Sıhhat sertliği
11-kamuda sıhhat çalışanına SGK sertliği
12-Empatinin Gücü
13-Sosyolog gözüyle sertlik tarihçesi.
14-Sağlıkta sertlik sebepleri
15-savaşta sertlik ten en fazla çocuklar ve siviller zarar görüyor.

Sağlıkta Şiddete Hayır! Şiddetin Olmadığı İletişim PdF indirmek için Tıklayın

Yorum Yap