Şarkılar Bizi Söyler 58.Bölüm Yeni Bölüm 19 Kasım Fragman!…Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler”, her Cumartesi akşamı yeni bölümüyle Kanal D ekranlarına geliyor. Şarkılar Bizi Söyler 58.Bölüm …

Bu makalemizde sizlere Şarkılar Bizi Söyler 58.Bölüm Yeni Bölüm 19 Kasım Fragman! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Şarkılar Bizi Söyler 58.Bölüm Yeni Bölüm 19 Kasım Fragman! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Şarkılar Bizi Söyler 58.Bölüm Yeni Bölüm 19 Kasım Fragman!…Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, müziğin iki büyük adı Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler”, her Cumartesi akşamı yeni bölümüyle Kanal D ekranlarına geliyor.

Şarkılar Bizi Söyler 58.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Düşlem müziğin iki güçlü hanım ve adam vokali ile klarnetin ustası… Bir yanda Sibel Can ve Hakan Altun öteki yanda Hüsnü Şenlendirici… Üç büyük sanatçı, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği program için Kanal D ekranında buluşuyor.

Fatih Kısaparmak’a Sürpriz! 

2 SES, 1 SOLUK… Türk müziğinin iki başarıya ulaşmış yorumcusu Sibel Can ve Hakan Altun ile tanınmış şahıs klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi aynı sahnede bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” seyircisiyle buluşuyor.

Şarkılar Bizi Söyler 58.Bölüm Yeni Bölüm 19 Kasım Fragman!