Senden Daha Güzel

Yazımızda ayrıca Senden Daha Güzel 3. Bölüm Tek Parça İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Cerrah olduğunun ortaya çıkmasından endişe duyan Efsun, Emir’in de ondan büyük bir sır sakladığından habersizdir.Emir ve Kaya’nın Pervin’in ameliyatını herkesten gizli yapması ortalığı karıştırır.

Efsun, Emir’in klinik dışında ameliyat yaptığını kanıtlamanın peşine düşerken Serpil de Kaya’nın kendisini aldattığını düşünmeye başlar.

Öte yandan tahlil sonuçlarını sakladığı için ölümden dönen hasta yüzünden Emir kurula çıkma tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Olan bitenden kendini suçlu hisseden Efsun ise Emir’le arasında yaşanacakların henüz farkında değildir.

Dermatolog olarak çalışan Efsun, Gaziantep’te bir köyde babasıyla birlikte  çiftlikte  huzur içinde yaşamaktadır. Annesi küçük yaşta onu ve babasını terk ederek İstanbul’a taşınmış ve Türkiye’nin en önemli estetik cerrahlarından biri olmuştur. Efsun‘a 12 yaşından bu yana görüşmediği annesinden bir anda haber gelir.

Annesi ölüm döşeğindedir ve onunla son bir kez görüşmek istemektedir. Şoförünü göndererek Efsun’u İstanbul’a davet eder. Annesini görmek için İstanbul’a giden Efsun büyük bir sürprizle karşılaşır. İstanbul’un en büyük estetik kliniğinin sahibi olan annesi, Efsun’dan klinikte çalışmasını ister ve bunun için onu zorlar.

Bütün bunlar yetmiyor gibi, şoför sandığı Emir aslında annesinin ortağı Kaya Bey’in oğludur. Yakışıklı, karizmatik bir cerrah olan Emir, Efsun’un kliniği elinden almaya geldiğini sanıp Efsun ile mücadeleye girişir. Üstelik iki genç şirkete ait lojmanda komşudurlar…

Senden Daha Güzel 3. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla

Senden Daha Güzel 3. Bölüm Tek Parça İzlemek  için tıkla

Yorum Yap