Bugünki makalemizde sizlere Seninle Başlamadı Günlüğü PDF indir ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Seninle Başlamadı Günlüğü PDF indir ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Seninle Başlamadı Günlüğü PDF indir, e-kitap sitemizde Seninle Başlamadı Günlüğü kitabı ile ilgili informasyon vereceğiz. Mark Wolynn tarafınca kaleme alınan Seninle Başlamadı Günlüğü kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Seninle Başlamadı Günlüğü kitabını 9786258064759 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Seninle Başlamadı Günlüğü kitap özeti, Seninle Başlamadı Günlüğü pdf oku, Seninle Başlamadı Günlüğü yandex, Mark Wolynn e-kitap pdf, Seninle Başlamadı Günlüğü PDF Drive, Seninle Başlamadı Günlüğü Epub ile ilgili indirme bağlantıları makalemizde.

Seninle Başlamadı Günlüğü PDF Oku

Seninle Başlamadı Günlüğü Kısa Özet

İster anne babamızın duygularını halen anne karnındayken kalıtsal olarak devralalım, ister annemizle olan ilişkimiz vesilesiyle bizlere aktarılsın yada bilinçdışı bağlılığımızla veya epigenetik değişimler yöntemiyle paylaşalım, bir şey oldukça açıktır: “Yaşam bizi geçmişte çözümlenmemiş bir şeyle geleceğe gönderir.”

Dünya’da ve Türkiye’de çoksatan Seninle Başlamadı kitabını okuduğunuzu ve ilerlerken bir oldukça yere notlar almak, atalarınızı araştırmak, ailenize sorular yöneltmek istediğinizi tahmin edebiliyorum. İşte bu emek harcama günlüğünü daha tertipli bir ilerleyişte; bölünmeden, kaybolmadan her an yanınızda bulundurmanız için bir araya getirdik. Köklerimizden gelen duyguların bugünümüze ne kadar tesir ettiğini, var olma sürecimizde bizi ne derecede zorladığını fark etmediğimiz anlarda kendimizi birazcık daha yalnız ve anlaşılmaz hissedilebilinmekte. Bazı zamanse yalnızca bilmek, idrak etmek istiyoruz. Ümit ederim bu günlük ‘siz’ olma sürecinize küçük da olsa bir destek sağlar; yolculuğunuzda yanınızda olur.

Buket Konur

Seninle Başlamadı Günlüğü PdF indirmek için Tıklayın

Yorum Yap