Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 18 Kasım Yeni Bölüm İzle!…Beyaz Tv’nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Ekranların vazgeçilmez ismi Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz …

Bu makalemizde sizlere Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 18 Kasım Yeni Bölüm İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 18 Kasım Yeni Bölüm İzle! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 18 Kasım Yeni Bölüm İzle!…Beyaz Tv’nin sevilen magazin programı Söylemezsem olmaz hafta içi her gün Beyaz Tv ekranlarına geliyor. Magazin efsanesi söylemezsem olmaz gündemi belirlemeye devam ediyor. Vizyonun olmazsa olmaz adı Seren Serengil, milyonların sevgisini kazanan Arto ve sivri dilli yorumcu Bircan Bali ile Söylemezsem Olmaz hafta içi her gün 08.45’te Beyaz TV’de…

Aslı Enver-Berkin Gökbudak apar topa niçin nikah masasına oturdu?

Geçen günlerde ani bir kararla nikah masasına oturan Aslı Enver- Berkin Gökbudak ile ilgili oldukca konuşulacak bir iddia ortaya atıldı.

Uğur Akkuş’a eski Gonca Derin’den şoke eden iddialar

Ebru Şallı’nın 2019 senesinde evlendirilmiş olduğu eşi Uğur Akkuş son günlerde gündemden düşmüyor. Şallı’yı otomobilde darp etmiş olduğu öne sürülen Akkuş’un eski eşi Gonca Derin şoke eden iddialarda bulunmuş oldu. Derin, “Şuan iki çocuğum da yok. Neredeler bilmiyorum. Uğur aslen bir hükümlü. Cezaevinden müsaadeli çıktı” diye konuştu. Uğur Akkuş’tan, hakkında iddialara yanıt gecikmedi.

Seren Serengil ailesi ile ilgili izahlarda bulunmuş oldu

Söylemezsem Olmaz Son Bölüm 18 Kasım Yeni Bölüm İzle!