Bugünki makalemizde sizlere Tebligat Hukuku PDF indir – PDF Kitap İndir ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Tebligat Hukuku PDF indir – PDF Kitap İndir ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Tebligat Hukuku PDF indir, e-kitap sitemizde Tebligat Hukuku kitabı ile ilgili data vereceğiz. tarafınca kaleme alınan Tebligat Hukuku kitabı 319 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Tebligat Hukuku kitabını 9786053009603 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Tebligat Hukuku kitap özeti, Tebligat Hukuku pdf oku, Tebligat Hukuku yandex, e-kitap pdf, Tebligat Hukuku PDF Drive, Tebligat Hukuku Epub ile ilgili indirme bağlantıları makalemizde.

Tebligat Hukuku PDF Oku

Tebligat Hukuku Kısa Özet

Kitabımızın ilk baskısının kısa bir sürede tükenmiş olması, hukuk dünyasında bilhassa uygulamaya yönelik bir yaratı kazandırma duygusuyla birleşince, tarafıma büyük bir azim ve mutluluk vermişti. İkinci baskıya yazmış olduğum önsözde de bu mutluluğumu oldukca kıymetli hukuk toplumu ve okurlarımızla paylaşmıştım. Bunun üstüne meydana getirilen ikinci baskının da oldukca kısa bir sürede tükenmiş bulunduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. Bu durumun, tarafıma yeni bir mutluluk ve azim kattığını belirtmek isterim. Bu azim ve mutlulukla, ikinci baskının aynısı olan üçüncü baskıyı oldukca kıymetli camiamıza ve okurlarımızın beğenisine ve eleştirilerine sunmaktan ayrı bir mutluluk duyuyorum.

Kitabımızın ilk baskısından bu yana çalışmamızı büyük bir ehemmiyet ve özenle değerlendiren, bu husustaki kıymetli eleştiri ve düşüncelerini tarafıma ileten ve çalışmalarında kitabımızdan yararlandıklarını söyleyen yargı camiasına teşekkürü bir borç bilirim. Bu düşünceyle, üçüncü baskımızla ilgili olarak da her türlü fikir ve eleştiriye açık olduğumu, bu eleştiri ve düşüncelerin gerçekleri ve doğru sonucu görülmektediracağını, ileride yapılması olabilecek dördüncü baskıda bu eleştirilerden de faydalanacağımızı yinelemek isterim.

Tebligat Hukuku PdF indirmek için Tıklayın

Yorum Yap