Teşkilat 73. Bölüm Fragmanı TRT1 | bilgi10.com

TRT1 ekranlarında her hafta yayınlanan Teşkilat dizisi 73. Son bölümle izleyicisiyle buluştu. dizisinin son bölümünü izleyenler Teşkilat 73. bölüm fragmanı yayınlandı mı? öğrenmek isteyerek "Teşkilat 73. bölüm fragmanı izle" şeklindeki araştırmalarını sürdürüyor.

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan ve soluk soluğa izlenecek olan yılın en iddialı dizisi olmaya aday ‘Teşkilat’, 7 Mart 2021 Pazar günü izleyiciyle buluşacak.

Dizinin özel olarak tasarlanan, gerçek bir operasyon gerçekleştirilebilecek titizlikte hazırlanan tüm mekanları, Ankara’da bulunuyor… Türkiye’nin kalbinde ilk kez bu büyüklükte dev bir prodüksiyon gerçekleşiyor. Ülkemizin başkenti ilk kez bu kadar büyük bir prodüksiyona ev sahipliği yaparken, MİT’in savaş teknolojisinde kullandığı bazı yöntemler de ilk kez bu dizi ile ekrana taşınacak.

‘Teşkilat’, istihbarat teşkilatının, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi olağanüstü yetenekli ve korkusuz üyelerinden oluşan çok özel bir ekibinin hikayesini anlatacak. Ve ilk bölümünde yedi vatan sevdalısı kahramanın kendileri için aldığı “ölüm” kararıyla çok konuşulacak!

Dizinin Tüm Bölümlerini Kanalında İzlemek için Tıklayınız

Yorum Yap