Teşkilat Yeni Bölüm Bugün Var mı? Teşkilat Neden Yok?… TRT 1’in pazar günleri yayınlanan ve reytinglerde bir numarası olan dizisi Teşkilat son olarak 55.bölümü ile geçtiğimiz hafta ekranlara gelmişti. Her hafta 20:00’den itibaren yayınlanan Teşkilat dizisinin yerine Dünya Kupası maçı yayınlanınca izleyiciler Teşkilat dizi hakkında araştırma yaptı. Peki Teşkilat dizisi bugün var mı? Yeni bölüm …

Bu makalemizde sizlere Teşkilat Yeni Bölüm Bugün Var mı? Teşkilat Niçin Yok? ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Teşkilat Yeni Bölüm Bugün Var mı? Teşkilat Niçin Yok? benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Teşkilat Yeni Bölüm Bugün Var mı? Teşkilat Niçin Yok?… TRT 1’in pazar günleri gösterilen ve reytinglerde bir numarası olan dizisi Teşkilat son olarak 55.kısmı ile geçtiğimiz hafta ekranlara gelmişti. Her hafta 20:00’den itibaren gösterilen Teşkilat dizisinin yerine Dünya Kupası mücadelesi yayınlanınca seyirciler Teşkilat dizi ile ilgili araştırma yapmış oldu. Peki Teşkilat dizisi bugün var mı? Yeni bölüm yayınlanacak mı?

DÜNYA KUPASI BAŞLADI!

2022 Dünya Kupası 20 Kasım Pazar günü başladı. Katar’da oynanan mücadeleler TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşacak. Bugün ilk karşı karşıya gelme Katar ile Ekvador içinde oynanırken savaşım 19:00’da başladı. Bu sebeple Teşkilat dizisi gecikmeli olarak izleyicinin karşısına geçecek.

ÖZETSİZ BÖLÜM İLE EKRANLARA GELECEK!

Bu hafta 56.kısmı yeni kısmı ile ekranlara gelecek olan Teşkilat dizisi özetsiz olarak yayınlanacak. Dizi 21:00’da direk yeni bölümüyle başlamış olacak.

Teşkilat Yeni Bölüm Bugün Var mı? Teşkilat Niçin Yok?