Üç Kız Kardeş 28. Bölüm 29 Kasım Salı Tek Parça İzle

Bu makalemizde sizlere Üç Kız Kardeş Dizisi ile alakalı ayrıntılı Dizi tanımı yazısını paylaştık. Yazımızda ayrıca Üç Kız Kardeş 28. Bölüm 29 Kasım Tek Parça Full İzle gibi yanıtları da bulabilirsiniz.

Üç Kız Kardeş canlı yayını izle Üç Kız Kardeş yeni bölüm izle Üç Kız Kardeş son bölüm izle youtube izle bugün izle bugün ne olacak

Yaşananlardan sonra Türkan annesi ile görüşmek için baba evine gidiyor. Ancak Nesrin kızının yüzüne bile bakmıyor. Sadık ise Türkan’ı affetmiyor!

Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle Salı 20.00’da Kanal D’de! Türkan, Dönüş ve Derya. Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş…

Yaşıtları gibi basit hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Türkan, mahsur kaldığı masalsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün hayatı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için bazen kendilerini, bazen de birbirlerini kaybetme noktasına geleceklerdir.

Üç Kız Kardeş,  Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Üç Kız Kardeş 28. Bölüm canlı yayın izlemek için tıkla


Üç Kız Kardeş 28. Bölüm Tek Parça İzlemek için tıkla

Yorum Yap