Üç Kız Kardeş 29.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Bu makalemizde sizlere Üç Kız Kardeş 29.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Üç Kız Kardeş 29.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Üç Kız Kardeş 29.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!…Kanal D’nin sevilerek izlenen dizisi Üç Kız Kardeş 18.kısmı ile ekranlara geldi. Salı günleri seyircisi ile buluşan Üç Kız Kardeş’te bu hafta neler yaşanacak merakla planlanıyor. Kanal D’nin, yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği yeni dizisi “Üç Kız Kardeş” Salı 20.00’da Kanal D’de!

Üç Kız Kardeş 29.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Türkan, Dönüş ve Derya… Biri güzelliği, biri uysallığı, ötekisi de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş… Yaşıtları benzer biçimde kolay hayaller kurarken ne geçmişlerindeki gölge onların peşini bırakacak, ne de talihleri onlardan yana olacaktır. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir yaşam sürerken Türkan’ın yapmış olduğu evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde dolaşmaya başlamış olacak, artık hiçbir şey eskisi benzer biçimde olmayacaktır.

Seni Bu Evde Tutan O Bebekti Türkan

Türkan, mahsur kalmış olduğu masalımsı şatoda mutsuzluğuna kılıflar dikmeye çalışırken Dönüş’ün yaşamı, geçmişten gelen büyük sırla alt üst olacak, Derya da dönüşü olmayan bir yola adım atacaktır. Sadık ve Nesrin’se kızlarını uçurumun kenarından alabilmek için kimi zaman kendilerini, kimi zaman de birbirlerini yitirme noktasına geleceklerdir.

Üç Kız Kardeş 29.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Yorum Yap