Yalı Çapkını 9.Bölüm Yeni Bölüm Star Tv Fragman!…Star Tv’de yayınlanan Yalı Çapkını yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Yalı Çapkını güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek. İzleyicilerin merakla beklediği ve beğenerek izleyeceği ”Yalı Çapkını” her hafta cuma akşam saat 20.00’de Star Tv’de… Yalı Çapkını 9.Bölüm Yeni Bölüm Star Tv Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer …

Bu makalemizde sizlere Yalı Çapkını 9.Bölüm Yeni Bölüm Yıldız Tv Fragman! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Yalı Çapkını 9.Bölüm Yeni Bölüm Yıldız Tv Fragman! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Yalı Çapkını 9.Bölüm Yeni Bölüm Yıldız Tv Fragman!…Yıldız Tv’de gösterilen Yalı Çapkını tertemiz bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Yalı Çapkını güçlü oyuncu ekibi ve mevzusuyla seyircileri ekran başına kilitleyecek. İzleyicilerin merakla beklediği ve beğenerek izleyeceği ”Yalı Çapkını” her hafta cuma akşam saat 20.00’de Yıldız Tv’de…

Yalı Çapkını 9.Bölüm Yeni Bölüm Yıldız Tv Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Seyran; Kazım ve Esme’nin ufak kızı. Ablası benzer biçimde Antep’in parmakla gösterilen genç kızlarındandır. Minimum ablası kadar güzel ve eğitimlidir. Okuyup kendi ayakları üstünde durmanın hayalini kurar. Merhametli, şefkatli fakat yeri ulaştığında de hırçınlaşabilen bir kızdır. İnatçılığı ve azmiyle kendi yaşamının kontrolünü eline almak için savaşım etmekten kesinlikle vazgeçmez. 

Seyran’dan Piyano Resitali

Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanmış olan olayların mevzu edileceği dizide, Antep’te mühim bir ailenin kızı olmasına rağmen ailenin tanımadığı bir gençle evlendirilerek İstanbul’a gelin gelen bir kızın başından geçen vakalar mevzu ediliyor.

Yalı Çapkını 9.Bölüm Yeni Bölüm Yıldız Tv Fragman!