Yasak Elma 155.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!….Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma 154.Bölümüyle ekranlara geldi. Heyecan dolu bir bölüm ile izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam eden Yasak Elma’nın 155.Bölüm Fragmanı merak konusu oldu. Yasak Elma 155.Bölümde neler olacak? Yasak Elma 155.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır… Hasan Ali’nin evinde yaşanan patlamanın üstünden altı ay …

Bu makalemizde sizlere Yasak Elma 155.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Yasak Elma 155.Bölüm Yeni Bölüm Fragman! gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Yasak Elma 155.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!….Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma 154.Bölümüyle ekranlara geldi. Heyecan dolu bir bölüm ile izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam eden Yasak Elma’nın 155.Bölüm Fragmanı merak konusu oldu. Yasak Elma 155.Bölümde neler olacak?

Yasak Elma 155.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Hasan Ali’nin evinde yaşanan patlamanın üstünden altı ay geçmiştir. Patlama sonrasında Ender ve Yıldız yaralı kurtulurken, Hasan Ali vefat eder. Yapılan soruşturmanın hemen peşinden bombalamayı Hasan Ali’nin hasımlarının yaptığı anlaşılır ve dava kapanır.

Seni seviyorum Yıldız! 

Bu sırada yan yalıya genç, güzel ve cemiyetin yeni gözdesi olan Kumru Yıldırım taşınmıştır. Kumru, Doğan Yıldırım isimli ünlü iş adamının tek kızıdır. Doğan kızını el bebek gül bebek büyütmüş ve bir hayli şımartmıştır. Ülke dışındaki eğitimini bitiren Kumru İstanbul’a döner dönmez, babasının sahibi olduğu yalıya yerleşir.

Yasak Elma 155.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!