Yatıştırıcı serum ile cildinizi dengeleyin!

Tamamımız kent yaşamının stresini her geride bıraktığımız gün daha da çok hissediyoruz ve bu gerilimli hayat, biz bilincinde olmasak da hayatımızdaki çoğu şeyi negatif etkileyebiliyor. Örneğin cildimizi…

Kent yaşamının koşturması esnasında cildimiz de bizim kadar yoruluyor ve fazlaca daha hususi bir bakıma gereksinim duyuyor. İyi kalpli cilt bakım markası Simple, gün boyu gerilimden gerilmiş ve hassaslaşmış ciltler amacıyla hususi olarak ilerlettiği, yeni Simple Yatıştırıcı Serum ile hemen dengeli bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Cildi gerilme ve hassaslaşmaya karşı sakınan Simple Yatıştırıcı Serum, içeriğindeki varlıklı omega kaynaklı kenevir tohumu yağı ve vitamin B3 sahibi olan formülü ile desteğinize koşuyor.

Omega 3, 6 & 9 açısından varlıklı kenevir tohumu yağı ve vitamin B3 sahibi olan formülü ile cildi yatıştırarak dengeleyen ve ciltte basitçe emilip, yapışkan bir his bırakmayan Simple Yatıştırıcı Serum, Simple’ın portföyündeki en hafifçe ve etkili nemlendiricisi olarak öne çıkıyor.

İyi kalpli cilt bakım markası Simple’ın gerilmiş ve titiz ciltler amacıyla tasarladığı Simple Yatıştırıcı Serum, günlük cilt bakım rutininize ekleyebileceğiniz etkili bir seçenek. İçeriğinde sert kimyasallar, etil alkol, parfüm, renklendirici, mineral yağlar bulundurmayan ve böylelikle cildinizi gerilmelere ve hassaslaşmalara karşı sakınan Simple Yatıştırıcı Serum, Trendyol’da, Watsons ve Gratis çevrimiçi kanallarda Ekim sonucunda satışa sunuluyor.

PETA’dan onaylı cruelty-free akreditasyonuna haiz Simple’ın her ürünü benzer biçimde bünyesinde hayvansal kaynaklı içerik bulundurmayan ve dünyanın hiçbir yerinde hayvanlar üstünde kontrol yapmayan Simple’ın yeni çıkan ürünü Simple Yatıştırıcı Serumu sabah ve/ya da akşamları cildinize uygulayabilirsiniz.

Simple Yatıştırıcı Serum fiyat: 144.90 TL (50ml)

Yorum Yap