Yazgı 26.Bölüm Yeni Bölüm 7 Kasım Pazartesi Tek Parça İzle!…Tv8’de yayınlanan Yazgı yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Yazgı güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin beğenisini kazanarak sevenlerini ekrana kilitliyor. Doğduklarında aileleri değiştirilen ve yıllarca birbirini hiç tanımadan büyüyen iki gencin kendi planlarını yaparken kaderin planlarıyla karşılaşmasının hikayesi. Yazgı hafta içi her gün 14.00’te Tv8’de… Yazgı 26.Bölüm …

Bu makalemizde sizlere Yazgı 26.Bölüm Yeni Bölüm 7 Kasım Pazartesi Tek Parça İzle! ile alakalı ayrıntılı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Yazgı 26.Bölüm Yeni Bölüm 7 Kasım Pazartesi Tek Parça İzle! gibi yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Yazgı 26.Bölüm Yeni Bölüm 7 Kasım Pazartesi Tek Parça İzle!…Tv8’de yayınlanan Yazgı tertemiz bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Yazgı kuvvetli oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin beğenisini kazanarak sevenlerini ekrana kilitliyor. Doğduklarında aileleri değiştirilen ve yıllarca birbirini hiç tanımadan büyüyen iki gencin kendi tasarılarını yaparken kaderin tasarılarıyla karşılaşmasının hikayesi. Yazgı hafta içi her gün 14.00’te Tv8’de…

Yazgı 26.Bölüm Yeni Bölüm 7 Kasım Pazartesi Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız…

Yapımını Acun Medya’nın üstlendiği, başrollerini, Erkan Meriç, Yağmur Öztürk, Alper Türedi, Elvan Boran, Ceren Yavuz, Numan Çakir, Buket Dereoğlu, Halil İbrahim Yilmaz, Hülya Diken, Cem Baza, Ufuk Kaplan ve Yasemin Öztürk’ün paylaştığı, yönetmenliği Hakan Şahin ve Filiz Polat Turan’ın, senaristliğini ise İbrahim Güler, Melek Ordu, Erdal Bektaş, Pınar Ordu, Evren E. Ulucan, Tufan Bora, Gülseren Aydın, Ali Göğebakan ve Yaşar Aksu’nun yaptığı “ Yazgı” yakında TV8 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Umut’un Dünya’yı Şok Eden Sürprizi

Karakterler arasındaki çatışmaların ve açığa çıkan sırların işleneceği “Yazgı” geçmişimizden ve ailemizden bir hayli izi taşıyacak. “Yazgı” hafta içi her gün TV8’de.

Doğrusunu Bildiğim Yalanları Dinlerken Ben

Yazgı 26.Bölüm Yeni Bölüm 7 Kasım Pazartesi Tek Parça İzle!