Tv8’de yayınlanan Yazgı yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Yazgı güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicilerin beğenisini kazanarak sevenlerini ekrana kilitliyor. Doğduklarında aileleri değiştirilen ve yıllarca birbirini hiç tanımadan büyüyen iki gencin kendi planlarını yaparken kaderin planlarıyla karşılaşmasının hikayesi. Yazgı hafta içi her gün 11.30’da Tv8’de… Yazgı 38.Bölüm Yeni Bölüm 24 Kasım Perşembe Tek Parça İzlemek İçin …

Bu makalemizde sizlere Yazgı 38.Bölüm Yeni Bölüm 24 Kasım Perşembe Tek Parça İzle! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Yazgı 38.Bölüm Yeni Bölüm 24 Kasım Perşembe Tek Parça İzle! şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Tv8’de gösterilen Yazgı tertemiz bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Yazgı güçlü oyuncu ekibi ve mevzusuyla izleyicilerin beğenisini kazanarak sevenlerini ekrana kilitliyor. Doğduklarında aileleri değiştirilen ve senelerce birbirini asla tanımadan büyüyen iki gencin kendi tasarılarını yaparken kaderin tasarılarıyla karşılaşmasının hikayesi. Yazgı hafta içi her gün 11.30’da Tv8’de…

Yazgı 38.Bölüm Yeni Bölüm 24 Kasım Perşembe Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız…

Yapımını Acun Medya’nın üstlendiği, başrollerini, Erkan Meriç, Yağmur Öztürk, Alper Türedi, Elvan Boran, Ceren Yavuz, Numan Çakir, Buket Dereoğlu, Halil İbrahim Yilmaz, Hülya Diken, Cem Baza, Ufuk Kaplan ve Yasemin Öztürk’ün paylaşmış olduğu, yönetmenliği Hakan Şahin ve Filiz Polat Turan’ın, senaristliğini ise İbrahim Güler, Melek Ordu, Erdal Bektaş, Pınar Ordu, Evren E. Ulucan, Tufan Bora, Gülseren Aydın, Ali Göğebakan ve Yaşar Aksu’nun yapmış olduğu “ Yazgı” yakında TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Gebelik Yalanı Gerçek Oldu!

Karakterler arasındaki çatışmaların ve açığa çıkan sırların işleneceği “Yazgı” geçmişimizden ve ailemizden bir fazlaca izi taşıyacak. “Yazgı” hafta içi her gün TV8’de.

Ümit ile Dünya Odada Mahsur Kaldı!

Yazgı 38.Bölüm Yeni Bölüm 24 Kasım Perşembe Tek Parça İzle!