Yazgı 49.Bölüm Yeni Bölüm 9 Aralık Cuma Tv8 Fragman!

Bu makalemizde sizlere Yazgı 49.Bölüm Yeni Bölüm 9 Aralık Cuma Tv8 Fragman! ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Yazgı 49.Bölüm Yeni Bölüm 9 Aralık Cuma Tv8 Fragman! benzer biçimde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Yazgı 49.Bölüm Yeni Bölüm 9 Aralık Cuma Tv8 Fragman!…Tv8’de gösterilen Yazgı tertemiz bölümleriyle seyircilerle buluşuyor. Yazgı güçlü oyuncu ekibi ve mevzusuyla izleyicilerin beğenisini kazanarak sevenlerini ekrana kilitliyor. Yazgı hafta içi her gün 10.30’da Tv8’de…

Yazgı 49.Bölüm Yeni Bölüm Tv8 Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Yapımını Acun Medya’nın üstlendiği, başrollerini, Erkan Meriç, Yağmur Öztürk, Alper Türedi, Elvan Boran, Ceren Yavuz, Numan Çakir, Buket Dereoğlu, Halil İbrahim Yilmaz, Hülya Diken, Cem Baza, Ufuk Kaplan ve Yasemin Öztürk’ün paylaşmış olduğu, yönetmenliği Hakan Şahin ve Filiz Polat Turan’ın, senaristliğini ise İbrahim Güler, Melek Ordu, Erdal Bektaş, Pınar Ordu, Evren E. Ulucan, Tufan Bora, Gülseren Aydın, Ali Göğebakan ve Yaşar Aksu’nun yapmış olduğu “ Yazgı” yakında TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Dünya, Büyük Oyunun Kurbanı Oldu! 

Karakterler arasındaki çatışmaların ve açığa çıkan sırların işleneceği “Yazgı” geçmişimizden ve ailemizden birden fazla izi taşıyacak. “Yazgı” hafta içi her gün TV8’de.

Yazgı 49.Bölüm Yeni Bölüm 9 Aralık Cuma Tv8 Fragman!

Yorum Yap