Yazgı Yeni Bölüm Neden Yok? Bugün Var mı?… TV8’in günlük dizisi Yazgı hafta içi her gün 14:00’ten itibaren ekranlara geliyordu. Ancak dizi bugün bu saate yayınlanmadı. Dizinin yayın saatinde Doya Doya Moda programı yer alıyor. Peki Yazgı dizisi neden yok? Yayın saati değişti mi? SAAT DEĞİŞİKLİĞİ! TV8’in yayın akışında yapılan değişiklik ile Yazgı dizisi 11:30’a …

Bu makalemizde sizlere Yazgı Yeni Bölüm Niçin Yok? Bugün Var mı? ile ilgili detaylı tanıtım yazısını paylaştık. Yazımızda Yazgı Yeni Bölüm Niçin Yok? Bugün Var mı? şeklinde yanıtları yazımızda bulabilirsiniz.

Yazgı Yeni Bölüm Niçin Yok? Bugün Var mı?… TV8’in günlük dizisi Yazgı hafta içi her gün 14:00’ten itibaren ekranlara geliyordu. Sadece dizi bugün bu saate yayınlanmadı. Dizinin gösterim saatinde Doya Doya Moda programı bulunuyor. Peki Yazgı dizisi niçin yok? Gösterim saati değişti mi?

SAAT FARKLIĞI!

TV8’in gösterim akışında meydana getirilen farklık ile Yazgı dizisi 11:30’a alındı. Bu haftadan itibaren Yazgı dizisi 11:30 ile 12:45 içinde yayınlanacak.

Yazgı Yeni Bölüm Niçin Yok? Bugün Var mı?