Bugünki makalemizde sizlere Yere Yakın Yıldızlara Uzak PDF indir ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Yere Yakın Yıldızlara Uzak PDF indir ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Yere Yakın Yıldızlara Uzak PDF indir, e-kitap sitemizde Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitabı ile ilgili informasyon vereceğiz. Emine Tavuz tarafınca kaleme alınan Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitabını 9786051736532 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitap özeti, Yere Yakın Yıldızlara Uzak pdf oku, Yere Yakın Yıldızlara Uzak yandex, Emine Tavuz e-kitap pdf, Yere Yakın Yıldızlara Uzak PDF Drive, Yere Yakın Yıldızlara Uzak Epub ile ilgili indirme bağlantıları makalemizde.

Yere Yakın Yıldızlara Uzak PDF Oku

Yere Yakın Yıldızlara Uzak Kısa Özet

Her kalp atışının bir hikayesi vardı.

Bestegül her sabah yapmış olduğu benzer biçimde, o sabah da okula gitmek için evden ayrıldığında, kaderinin on üç öteki insanla birleşeceğini halen bilmiyordu. O sabah metroya bindi ve son durağa kadar gezi etti fakat son duraktan çıkamadı. Onunla beraber öteki on üç kişide metro istasyonunda mahsur kaldı ve o an ortak hikâyelerinin ilk kalp atışı kulakları sağır etmeye başladı.

Yıkıntı altında savaşım etmeleri ihtiyaç duyulan şeyler vardı.

Açlık, susuzluk, hasret, üzüntü, hüzün, ölüm…

Kalpleri korkuyla çarparken ansızın aralarından biri öldü ve ötekiler de enteresan nedenlerle onu tek tek takip etti. Tüm bu ölümler kalplerinde ve beyinlerinde derin izler bırakırken, yapabildikleri tek şey yıkıntı altından kurtarılmayı beklemek oldu.

Şimdi birimiz buradan çıkacak, kurtulacak. Çekildiğimiz fotoğrafları alıp bir çerçeveye koyacak, çerçeveyi bir duvara asacak, geçip karşısına bizi izleyecek. Süre o anda donacak. Şimdi birimiz sağ duracak fakat solu ölmüş olacak. Birimiz, birimizin duvarına asılmış bir çerçevenin içinde yaşlanacağız. Birimiz için şarkı bitecek, fakat her ikimiz de dans etmeyi bırakacağız.

Anlıyor musun?

Anlamıyorsun.

Bundan dolayı beni duymayı bıraktın.

Aslına bakarsanız, ben de konuşmayı…

Yere Yakın Yıldızlara Uzak PdF indirmek için Tıklayın

Yorum Yap