Bugünki makalemizde sizlere Yeşilin Kızı Anne 6 PDF indir ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Yeşilin Kızı Anne 6 PDF indir ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Yeşilin Kızı Anne 6 PDF indir, e-kitap sitemizde Yeşilin Kızı Anne 6 kitabı ile ilgili informasyon vereceğiz. L. M. Montgomery tarafınca kaleme alınan Yeşilin Kızı Anne 6 kitabı 416 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yeşilin Kızı Anne 6 kitabını 9786257077781 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yeşilin Kızı Anne 6 kitap özeti, Yeşilin Kızı Anne 6 pdf oku, Yeşilin Kızı Anne 6 yandex, L. M. Montgomery e-kitap pdf, Yeşilin Kızı Anne 6 PDF Drive, Yeşilin Kızı Anne 6 Epub ile ilgili indirme bağlantıları makalemizde.

Yeşilin Kızı Anne 6 PDF Oku

Yeşilin Kızı Anne 6 Kısa Özet

Anne ve Gilbert, Ingleside’daki yeni evlerine taşınalı seneler geçmiştir. Çocuklarla ilgilenip ev işlerine koşturan Anne’in bi fazlaca hareketli bir yaşantısı mevcuttur. Buna bir de Gilbert’ın sivri dilli teyzesi Mary Maria’nın ziyareti eklenince Anne’in yaşamı bi fazlaca karmaşık bir hal alır.

Tüm sıkıntılara ve Ingleside’da peş peşe yaşanmış olan felaketlere karşın Anne, evlatlarının ve sevgili eşi Gilbert’ın yanında hiçbir yerde olmadığı kadar mutludur ve ailesi ile olduğundan kendini talihli hissetmektedir.

Yeşilin Kızı Anne serisinin altıncı kitabını okurken Blythe ailesinin mutluluklarına, hüzünlerine ve korkularına ortak olacak, onlarla beraber kâh üzülüp kâh gülümseyeceksiniz.

*Yaşam böyleydi işte. Mutluluk ve hüzün… Ümit ve korku… Ve değişiklik. Devamlı bir değişiklik! Bu denetim edebileceğiniz bir akış değildi. Eskiyi bırakıp yüreğinize yeniyi almak zorundaydınız, onu sevmeyi öğrenip sonraonu da bırakmayı bilmeliydiniz.*

Yeşilin Kızı Anne 6 PdF indirmek için Tıklayın

Yorum Yap