Bugünki makalemizde sizlere Yorgancı, Hayal Ağacı ve Kalaycı PDF indir ile ilgili yazıyı paylaştık.Yazımızda Yorgancı, Hayal Ağacı ve Kalaycı PDF indir ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı PDF indir, e-kitap sitemizde Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı kitabı ile ilgili informasyon vereceğiz. Koray Avcı Çakman tarafınca kaleme alınan Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı kitabı 88 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı kitabını 9789752124097 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı kitap özeti, Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı pdf oku, Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı yandex, Koray Avcı Çakman e-kitap pdf, Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı PDF Drive, Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı Epub ile ilgili indirme bağlantıları makalemizde.

Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı PDF Oku

Siz de mi tatili iple çekenlerdensiniz? O hâlde bu yaz Bora ile Titrekkavak’a gitmeye, orada Bora’nın babaannesinin kuyruklu dostları ile tanışmaya ne dersiniz? Ödevlerden sıkıldıysanız kim bilir Korsanlar Kralı Timuti size yardım edebilir. *Bayılırım maceraya!* diyenler, maymun soruşturma operasyonu sizi bekliyor. Dikkat! Birbirinden heyecanlı bu öyküleri okurken, *Ah bizim evde de elektrikler kesilse!

Şu ocak kıvılcımlandıranlar, kapı gıcırdatanlar bizlere de uğrasa.* diyeceksiniz. Yorgancı ve kalaycıyı özleyecek, çömez şaire oldukça gülecek, hayal ağacının ve hayalbazın peşine düşeceksiniz. Koray Avcı Çakman gene çocuk yaşamına, gönlüne ve hayallerine dokunuyor. Sıcak bir dostluk tadında, bir çocuk kahkahasında…

Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı PdF indirmek için Tıklayın

Yorum Yap