Yürek Çıkmazı 20. Bölüm İzle 18 Nisan 2023 - bilgi10.com

TRT1 ekranlarında her hafta yayınlanan Yürek Çıkmazı dizisi 20. Son bölümle izleyicisiyle buluştu. dizisinin son bölümünü izleyenler Yürek Çıkmazı 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? öğrenmek isteyerek "Yürek Çıkmazı 20. bölüm fragmanı izle" şeklindeki araştırmalarını sürdürüyor.

TRT 1 ekranlarının yeni sezondaki dizi projesi Yürek Çıkmazı, 1 Kasım Salı akşamı ekran yolculuğuna başladı. Gold Film imzalı dizi, etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekti. Oldukça dramatik hikâyeye sahip olan dizi, İrem Helvacıoğlu, Alp Navruz, Mesut Akusta, Ayça Bingöl ve Dilara Aksüyek gibi isimleri buluşturdu. Yayınlanan tanıtımlarıyla sosyal medyada da büyük ilgi gören yapım, eşi tarafından öldürülen Cennet'in ve çocuklarının hikâyesini konu ediniyor. Peki, Yürek Çıkmazı konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte TRT 1'in yeni dizisi Yürek Çıkmazı hakkında tüm merak edilenler…

Atike Hınçlıer'in Yürek Çıkmazı romanından uyarlanan dizi için TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı, "Hayatı boyunca susmuş kadınların sesi olacak" ifadelerini kullandı. Dramatik hikayesi ile dikkat çeken Yürek Çıkmazı dizisi, kişilik bozukluğu yaşayan bir adamın ve çocuklarıyla birlikte hayata tutunmaya çalışan bir kadının duygu yüklü hikayesini ekranlara taşıyor.

Yorum Yap